























Хотел Поморие Сан 3 *** в курорт Слънчев бряг отвори врати за Лято 2019 напълно реновиран и обновен. Напълно нов облик са фоайето , стаите и ресторанта.Всички стаи са ремонтирани на висок стандарт и разполагат с климатик.Хотел Поморие Сан 3 *** се гордее с отлично местоположение, само на няколко метра от пясъчните дюни , водещи до златния плаж , който се спуска леко в топлите води на морето.
Басейнът на хотела е един от най-големите в курорта, заобиколен с шезлонги, даващи възможност на гостите да събират слънчеви лъчи в тихата озеленена градина или да се насладят на летните коктейли, предлагани на външния бар. Освен воден бар, дворът разполага и с мини игрище за плажен волейбол, открита сцена със седящи места и широки свободни пространства за отдих и почивка. Специално за малките гости предлага детска секция на басейна, както и програма, изпълнена от професионални аниматори – различни представления, песни, танци и комедийни скечове, на които можете да се радвате заедно с Вашите деца.
Екип от аниматори, се грижат за настроението на всички гости с богата развлекателна програма 6 дни седмично.Тя включва клубни танци, водна гимнастика, както и развлечения за най-малките със занимателни игри в детския клуб или в детския басейн на хотела. Организират се най-различни спортни дейности и надпревари, включващи волейбол, водна топка, дартс и други игри.

Хотел Поморие Сан 3 *** разполага с един от най-големите плувни басейни в комплекса с отделна детска секция и бар до басейна. До басейна има малко игрище за плажен волейбол и открита сцена с кът за сядане .
Хотел Pomorie Sun *** разполага с 339 стаи и 31 апартамента.Всяка стая е с мокет и е оборудвана с индивидуален климатик, телевизор с плосък екран и кабелна телевизия, мини хладилник, телефон и баня с душ. Всяко помещение има собствен балкон с кът за сядане и от който се открива романтична гледка към морето или към тихия вътрешен двор и басейна на хотела.
Двойни стаи с изглед към морето или градината/басейна (18 кв.м)
Стаята разполага със слънчева тераса, обзаведена с маса и столове, баня с душ кабина и тоалетни принадлежности.
Всички стаи са с климатик, телефон, хладилник и телевизор с плосък екран.
Капацитетът на стаите е 2-ма възрастни и 1 дете, настанено на допълнително легло (разтегателен фотьойл).
Суит с една спалня с балкон (30 кв.м).
Холовата част и спалнята са обединени в едно пространство и възможност за настаняване на трети човек. TV, Wi-Fi, Балкон, Климатик, Мебелировка на балкона, Предпазни прегради за деца, Телефон, Хладилник
Фамилен Суит с една спалня с балкон (35 кв.м).
TV, Wi-Fi, Балкон, Климатик, Мебелировка на балкона, Предпазни прегради за деца, Телефон, Хладилник.
Фамилна стая, предлагаща възможност за настаняване на 2 възрастни с 2 деца или 3 възрастни с 1 дете.
ПРОГРАМА ALL INCLUSIVE 2025
Основeн ресторант
Храна и напитки:
Закуска на шведска маса, обяд и вечеря между 7:30 и 10:00 ч.; 12:30 и 14:30 ч.; 18:30 и 21:00 ч. в основния ресторант;
Местни напитки, включително наливна бира, домашно вино, безалкохолни напитки и алкохолни напитки, се предлагат по време на хранене в основния ресторант и в снек бара от 11:00 до 23:00 ч;
Кафе, чай, закуски, палачинки, торти, плодове и сладолед между храненията (10:30-12:00 ч. и 15:00-17:30 ч.) се предлагат в снек-бара на хотела.
Развлекателна програма:
Забавления за възрастни и деца 6 дни в седмицата
Спортни дейности:
безплатно ползване на басейн и край басейна, шезлонги и чадъри;
спортни игри; волейбол, тенис на маса; шах; дартс; дневна анимация и игри;
Моля, обърнете внимание, че съоръженията и услугите, които не са изброени в пакета ALL-INCLUSIVE, се заплащат на място.
Международните напитки се заплащат;
Всички храни и напитки, вкл. български, се заплащат след 23:00ч.
РАННИ ЗАПИСВАНИЯ за резервации до 30.04.2025 15% отстъпка за престой до 02.06. и от 10.09.2025г. |
---|
РАННИ ЗАПИСВАНИЯ за резервации до 30.04.2025 10% отстъпка за престой от 03.06.-18.06. и от 01.09.-09.09.2025г. |
---|
Цените са на ДЕН на база ОЛ ИНКЛУЗИВ и включват ползване на шезлонг и чадър на басейна (до изчерпване на наличността), анимация, WI-FI, хотелска застраховка, курортна такса и ДДС.
ЛЯТО 2025 | 17.05.-13.06. 10.09.-30.09. |
14.06.-02.07. 27.08.-09.09. |
03.07.-26.08. |
---|---|---|---|
Легло в двойна стая | 90 лв. | 115 лв. | 140 лв. |
Легло в апартамент | 104 лв. | 130 лв. | 155 лв. |
Единична стая | 114 лв. | 164 лв. | 248 лв. |
❖ Единична стая - максимално настаняване (1+бебе)
❖ Апартамент - максимално настаняване (2+2 ; 3+0)
НАМАЛЕНИЯ :
❖ Бебе до 1.99 г. – безплатно;
❖ 1-во дете от 2 до 12.99 г. на доп. легло в двойна стая или апартамент – безплатно;
❖ 2-ро дете от 2 до 12.99 г. на доп. легло в апартамент – 50% намаление от цената на редовно легло за възрастен;
❖ Дете от 2 до 12.99 г. на редовно легло в двойна стая – 20% намаление от цената на редовно легло за възрастен;
❖ Дете от 2 до 12.99 г. настанено на редовно легло в апартамент – не ползва намаление;
❖ Възрастен на доп. легло в двойна стая или апартамент - 20% намаление от цената на редовно легло.
ДОПЪЛНИТЕЛНИ УСЛУГИ ЗА ЛЯТО 2024
❖ Неохраняем паркинг до изчерпване на места - 20 лв. на ден;
❖ Стая с изглед море - 15 лв. на ден при наличност; на рецепция;
❖ Безжичен интернет - 5 лв. на ден;
❖ Сейф рецепция - 7 лв. на ден;
❖ Бебешка кошара - 10 лв. на ден;
❖ За престой с домашен любимец - еднократна таса от 35 лв. Изисква се паспорт.